Apie JOHNSON’S® BABY

JOHNSON’S® BABY stengiasi suprasti kūdikių poreikius – juk mažylių akys, oda ir plaukai reikalauja ypatingos priežiūros. Savo žinias pritaikome praktikoje, gamindami kliniškai patikrintus, saugius ir švelnius produktus. Ir tai dar ne viskas. Mūsų produktai pažadina pojūčius, sukelia teigiamas emocijas ir sustiprina ryšį tarp motinos ir vaiko.

Štai kodėl viso pasaulio mamos ir sveikatos priežiūros specialistai pasitiki JOHNSON’S® BABY produktais. Tai atsakomybė, į kurią žiūrime rimtai. Stengiamės ir toliau gilinti savo žinias, atlikti naujus tyrimus ir gaminti inovatyvius bei saugius produktus, atitinkančius JOHNSON’S® BABY tyrumo, lengvumo ir švelnumo standartą.

Norėdami užtikrinti aukščiausią JOHNSON’S® BABY produktų kokybę, bendradarbiaujame su mamomis, sveikatos priežiūros specialistais, mokslininkais ir visuomenės sveikatos ekspertais. Nuolatos siekiame mažinti poveikį aplinkai, kad pasaulį po savęs paliktume tokį, kokiame norėtų gyventi Jūsų kūdikis.

Patirtis ir kompetencija

Galite būti tikri, kad JOHNSON’S® BABY produktų sudėtis specialiai pritaikyta Jūsų kūdikio odai.

Daugiau nei 100 metų JOHNSON’S® BABY specializuojasi kūdikių priežiūros srityje. Viso pasaulio motinos ir sveikatos priežiūros specialistai pasitiki mumis, nes kuriame švelnios sudėties produktus, kurie valo, drėkina ir saugo gležną kūdikių odelę ir plaukučius.

JOHNSON’S® BABY produktų švelnumas įrodytas kliniškai – jie nesukelia alergijos ir nedirgina, todėl ypatingai tinka gležnos naujagimio odos priežiūrai. Visi ingredientai parenkami atidžiai, kad būtų saugūs ir švelnūs. Be to, kiekvienas naujas produktas privalomai pereina ne tik standartinį patikrinimą, bet ir klinikinius tyrimus. Taip mes užtikriname, kad produktas švelnus ir nedirgins Jūsų kūdikio odos.

Maudynėms skirti JOHNSON’S® BABY produktai pažymėti unikaliu NO MORE TEARS® antspaudu, kuris garantuoja, kad produktas nedirgins kūdikio akių, nesukels paraudimo ir ašarų.

Aukščiausia kokybė ir kliniškai įrodytas švelnumas – tai priežastys, dėl kurių JOHNSON’S® BABY produktai naudojami daugelyje gimdymo namų visame pasaulyje ir yra rekomenduojami Lietuvos akušerių ginekologų asociacijos.

100 metų istorija

Pasirinkę JOHNSON’S® BABY produktus Jūs jausitės visiškai saugūs.

Viso pasaulio motinos ir sveikatos priežiūros specialistai pasitiki mumis, nes kuriame švelnios sudėties produktus, kurie valo, drėkina ir saugo gležną kūdikių odą ir plaukus.

Šiandien JOHNSON’S® šeimoje yra virš 50 produktų. Visi jie buvo kuriami rūpestingai, atsižvelgiant į Jūsų ir kūdikio poreikius.

Naujo produkto sukūrimas reikalauja daugybės tyrimų, tikrinimų ir testavimų. Kiekvienoje šio proceso fazėje bendradarbiaujame su motinomis, siekdami kuo geriau suprasti jų poreikius.

Ilgus darbo metus mes rinkome atsiliepimus ir atidžiai tyrinėjome, kaip mamos bendrauja ir stiprina ryšį su savo kūdikiais. Šios įžvalgos įkvepia kurti naujus produktus, palengvinančius kasdieninį rūpestį kūdikiu – nuo odos ir plaukų priežiūros iki patarimų, gerinančių mažylio miegą.

Naujų produktų atsiradimą skatina ir ilgalaikis mūsų bendradarbiavimas su pediatrais, dermatologais, akušerėmis bei slaugėmis. Dirbame ne tik su sveikatos priežiūros specialistais, bet ir su įžymiais mokslininkais, rinkdami vertingą informaciją apie naujausius išradimus, tendencijas ir technologijas, kad įneštume naujovių į Jūsų kūdikiui skirtus odos ir plaukų priežiūros produktus.

Būkime draugiški mūsų mažyliams ir rūpinkimės jais drauge.